Ключові статті, підготовлені спеціалістами ОМНІ-Мережі

Підвищена частота вроджених аномалій та інкорпорований цезій-137 в поліському регіоні України. Wertelecki W, Koerblein A, Ievtushok B, et al. (стаття в журналі “Birth Defects Research (Part A)”, 2016):

 Бластопатії і мікроцефалія в регіоні України, що постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи. Wertelecki W, Yevtushok L, Zymak-Zakutnia N, et al. (стаття в журналі “Congenital Anomalies”, 2014):

Поширеність і прогностичні фактори споживання алкоголю матерями в двох областях України. Chambers CD, Yevtushok L, Zymak-Zakutnya N, et al. (стаття в журналі “Alcoholism: Clinical and Experimental Research”, 2014):

 Вагітні жінки з високим рівнем цезію-137 і високою частотою вроджених аномалій поблизу Чорнобиля. Вертелецький В., Євтушок Л., Зимак-Закутня Н. та інш. (неформальний огляд, 2014):

 Вроджені вади розвитку в Рівненській області України. Вертелецький В. (неформальний огляд, 2014):

 Полісся. Нова ініціатива та заклик до співпраці. Вертелецький В. (2011):

 Вроджені вади розвитку в регіоні, що постраждав внаслідок Чорнобильської катастрофи. Wertelecki W. (стаття в журналі “Pediatrics”, 2010):

 Хронічна дія радіації в регіоні рівненського Полісся України: вплив на вроджені вади розвитку. Dancause KN, Yevtushok L, Lapchenko S, et al. (стаття в журналі “American Journal of Human Biology”, 2010):

 Розвиток нагляду за вродженими вадами розвитку в Україні. Wertelecki W. (стаття в журналі “Journal of Applied Genetics”, 2006):

 Висока частота вад невральної трубки в Україні. Yuskiv N, Andelin CO, Polischuk S, et al. (стаття в журналі “Birth Defects Research (Part A), 2004)”:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]