Представлення інформаційних ресурсів ОМНІ-мережі в Ужгороді і Львові

Протягом 8-11 вересня 2017 року представники ОМНІ-мережі проф. Володимир Вертелецький (директор програм розвитку дітей і запобігання вродженим вадам, голова правління МБФ «ОМНІ-Мережа для дітей», іноземний член НАН України, почесний професор Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького та Національного університету «Києво-Могилянська академія») та Сергій Лапченко (інформаційний координатор ОМНІ-мережі) відвідали м. Ужгород і зустрілись з ректором Ужгородського національного університету (УжНУ) проф. Володимиром Смоланкою (доктор медичних наук, президент Української асоціації нейрохірургів). На зустрічі також біла присутня член ОМНІ-мережі Еріка Пацкун (лікар-генетик, кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університет).

Проф. В. Вертелецький (зліва) і проф. В. Смоланка

Під час зустрічі обговорювались наступні питання: плани щодо співпраці, відповідальність медиків та лікарських структур за суспільне здоров’я, значення генетики для діагностики і проведення медичних досліджень, запобігання вродженим вадам розвитку шляхом фортифікації борошна фолієвою кислотою в Україні, навчальний сайт для медичних спеціалістів, студентів та інтернів «Clinical Eye Openers», який активно розробляється ОМНІ-мережею.

Програма перебування проф. В. Вертелецького також включала представлення сайту «Clinical Eye Openers» студентам медичних факультетів № 1 і №2 (III, IV, V, VI курси) з одночасною онлайн трансляцією цього в інші області України через канал в YouTube (переглянути запис трансляції можна на сайті «Clinical Eye Openers»).

Зустріч проф. В. Вертелецького з іноземними студентами УжНУ
Під час презентації

11 вересня проф. В. Вертелецький дав підсумкове інтерв’ю для медіа-центру Ужгородського національного університету.

Протягом 13-15 вересня проф. В. Вертелецький продовжив презентацію ресурсів ОМНІ-мережі для медичних спеціалістів, викладачів і студентів Львівського національного медичного університету (ЛНМУ), а також виступив з лекцією про нейрофіброматоз на кафедрі педіатрії і неонатології факультету післядипломної освіти ЛНМУ. Усі ці виступи транслювались в інші області України через канал в YouTube ((переглянути записи трансляцій можна на сайті «Clinical Eye Openers»).

Презентація для студентів ЛНМУ
Лекція на кафедрі педіатрії і неонатології
Оновлено: 05/02/2018 — 14:37