ОМНІ-мережа – Допомога дітям з особливими потребами

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА Ваша ДОПОМОГА!

Я Володимир Вертелецький, професор, голова правління МБФ “ОМНІ-мережа для дітей” і директор Програми моніторингу вроджених вад розвитку ОМНІ-мережі в Україні. Вже понад двадцять років ОМНІ-мережа проводить роботу, спрямовану на допомогу дітям з особливими потребами та їх родинам.

Війна росії проти України триває і вже забрала багато життів та порушила життя більшості дітей, зокрема тих, хто має ОСОБЛИВІ ПОТРЕБИ. Нам необхідна ПІДТРИМКА, щоб ДОПОМОГТИ їхнім родинам, щоб ДОПОМОГТИ всім їхнім дітям. Батьки – це найкращі опікуни.

Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ нам налагодити та оновити контакти з сім’ями, які мають дітей зі СПИННОМОЗКОВОЮ КИЛОЮ (SPINA BIFIDA), РОЗЛАДАМИ ФЕТАЛЬНОГО АЛКОГОЛЬНОГО СПЕКТРУ ПОРУШЕНЬ (ФАСП) та іншими вадами.

Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ нам ДОПОМОГТИ їм ПРИЇХАТИ до нас, щоб ми могли запропонувати їм СКРИНІНГ СТАНУ ЗДОРОВ’Я та полегшити доступ до МЕДИЧНОГО НАГЛЯДУ.

МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ в Україні переважно є безкоштовними. Але ОСОБЛИВІ ДІТИ мають ОСОБЛИВІ ПОТРЕБИ, і ми прагнемо допомогти у їх забезпеченні.

Детальніше… подивіться це коротке відео:

Ми розуміємо, що дехто має змогу допомогти фінансово. А дехто не має фінансової можливості, але може допомогти, проявивши своє співчуття до дітей з особливими потребами. І тих, і інших ми просимо долучитись і допомагати.

Якщо Ви маєте знайомих поза межами України, закликаємо Вас: зверніться до цих людей з проханням підтримати нашу ініціативу, поділіться з ними інформацією, яка знаходиться за поданим нижче лінком. Також може Вам буде цікаво побачити інше відео англійською мовою, лінк до нього поданий у цій інформації.

ЗВЕРНЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!

ДЯКУЄМО ВАМ!
БУДЬ ЛАСКА, ПЕРЕДАЙТИ ІНШИМ ЦЕЙ ЗАКЛИК.

Важкі обставини існують сьогодні в Україні. І Ви, і ми про це знаємо. Ваша допомога надзвичайно важлива – будемо раді почути Ваш відгук.

08.12.2022