Ініціатива з охорони здоров’я матері та дитини (ОМНІ-ОЗМД)

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА Ваша ДОПОМОГА!

Я Володимир Вертелецький, професор, директор Програми моніторингу вроджених вад розвитку в Україіні. Вже двадцять років ми займаємось дітьми з особливими потребами.

Напад Росії на Україну триває і вже забрав багато життів та порушив життя більшості дітей, зокрема тих, хто має ОСОБЛИВІ ПОТРЕБИ. Нам потрібна ДОПОМОГА, щоб ДОПОМОГТИ їхнім родинам, щоб ДОПОМОГТИ всім їхнім дітям. Батьки – це найкращі опікуни.

Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ нам зв’язатися з сім’ями, які мають дітей зі СПИННОМОЗКОВОЮ КИЛОЮ (SPINA-BIFIDA), РОЗЛАДАМИ ФЕТАЛЬНОГО АЛКОГОЛЬНОГО СПЕКТРУ ПОРУШЕНЬ та іншими вадами.

Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ нам ДОПОМОГТИ їм ПРИЇХАТИ до нас, щоб ми могли запропонувати їм СКРИНІНГ СТАНУ ЗДОРОВ’Я та МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, а також щоб наш персонал став їхнім ЖІНОЧИМ ОМБУДСМЕНОМ, щоб забезпечити медичне обслуговування з наших власних або альтернативних джерел.

Більша частина МЕДИЧНИХ ПОСЛУГ в Україні є безкоштовною, за винятком деяких особливих аспектів. Але ОСОБЛИВІ ДІТИ мають ОСОБЛИВІ ПОТРЕБИ, і ми пропонуємо їх фінансувати.

Детальніше… подивіться це коротке відео:

Ми розуміємо, що дехто має змогу допомогти фінансово, а дехто не має фінансової можливості. Але може допомогти, проявивши своє співчуття до дітей з особливими потребами. І тих і інших ми просимо долучитись і допомогти.

Якщо Ви маєте будь-які знайомства поза межами України, закликаємо Вас: зверніться до цих людей з проханням підтримати нашу ініціативу, поділіться з ними інформацією, яка знаходиться за поданим нижче лінком. Також може Вам буде цікаво побачити інше відео англійською мовою, лінк до нього поданий у цій інформації.

ЗВЕРНЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!

ДЯКУЄМО ВАМ!
БУДЬ ЛАСКА, ПЕРЕДАЙТИ ІНШИМ ЦЕЙ ЗАКЛИК.

Важкі обставини існують сьогодні в Україні. І Ви і ми про це знаємо. Ваша допомога надзвичайно важлива – будемо раді почути Ваш відгук.

08.12.2022