Інформаційні бюлетені ОМНІ-мережі

МЕРЕЖА ОМНІ–ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я МАТЕРІВ І ДІТЕЙ (ОМНІ-ОЗМД)

Ми запрошуємо спеціалістів у сфері охорони здоров’я матерів і дітей та батьківські організації приєднатися до ОМНІ-ОЗМД. Головною метою нашого альянсу є пом’якшення впливу на дітей, зокрема, на дітей з вадами розвитку військової агресії росії проти України. Основне завдання для досягнення мети полягає у налагодженні взаємозв’язків донорів та реципієнтів. Наша стратегія – популяризація ефективних процедур.

  • Річний звіт 2023 – Допомога дітям зі спіна біфіда в Україні – Наші партнери – Міжнародна співпраця продовжується – Вебінари/практикуми ОМНІ-мережі в 2023 році – Відгуки про вебінари – Статистика вебсайтів ОМНІ-мережі – Серія вебінарів Україна-ЄС про спінальні дизрафізми – Моніторинг аномалій розвитку ОМНІ-мережі триває – Вади розвитку – радіація.
  • Бюлетень від 26.10.2023 – Донори та нові партнери – Спіна біфіда, мікроцефалія: опіка та профілактика – Безкоштовне забезпечення катетерами триває – Вебінари “Опіка дітей під час війни” – Продовження вбінарів, практикуми – EU-Ukraine webinar series on dysraphisms – Виступ ОМНІ-мережі “Полісся – Чорнобиль – Спіна біфіда” на зустрічі ICBDSR в Мальті – Доповідь ОМНІ-мережі в Harvard University “Чорнобиль – Епідемія спіна біфіда – Україна”.
  • Бюлетень від 07.08.2023 – Епідемія вад невральної трубки (ВНТ) в Україіні триває – Нова резолюція Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я (WHA) про прискорення зусиль із фортифікації продуктів харчування мікроелементами – Ініціатива допомоги дітям із spina bifida «Допоможіть нам допомогти їм» – Важлива допомога від польських партнерів доброї воли Волинському реабілітаційному центру в Луцьку – Події – Сайти ОМНІ-мережі.
  • Бюлетень від 04.03.2023 – Ініціатива ОМНІ-мережі “Допоможіть нам допомогти їм” (діти з особливими потребами) – Серія вебінарів “«Дизморфологія та особливі потреби дітей»” – Nestle допомагає дитячим лікарням – Події.
  • Бюлетень від 30.08.2022 – Spina bifida – Події – та Ротарі-Україна.
  • Бюлетень від 16.08.2022 – Дитяче харчування – Харчування немовлят та дітей з особливими потребами.
  • Бюлетень від 12.08.2022 – Радіація – Про загрозу радіоактивного опромінення – Матеріали МОЗ України – Пам’ятка для населення про використання калію йодиду.
  • Бюлетень від 22.06.2022 – Дві наукові статті ОМНІ-мережі, які найчастіше завантажують – Мережа ОМНІ-ОЗМД – Rotary International Convention – Харчування немовлят та дітей з особливими потребами – Калію йодид – Шунти – Катетери – … Нетримання сечі/калу – Догляд за пораненими – акцент на офтальмології.
  • Бюлетень від 07.04.2022 – Допомога від Nestle та Child-Help International.
  • Бюлетень від 21.03.2022 – Радіація – Дитяче харчування – Метаболічні порушення.