Участь ОМНІ-мережі в V Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих вчених

Щорічно Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» виступає організатором перспективного наукового форуму, який об’єднує молодих вчених з України та інших країн. З 2014 року цей науковий форум відомий у світі як BIMCO – Bukovinian International Medical Congress (Буковинський міжнародний медичний конгрес).

На сьогодні BIMCO є наймасштабнішим з медичних форумів молодих науковців в Україні, його невпинно зростаюча популярність є свідченням європейського рівня проведення наукових заходів. Проведення заходу передбачає роботу понад 35-ти секцій теоретичного та клінічного спрямувань, проведення близько 20 клінічних майстер-класів та лекцій відомих вчених з актуальних питань медицини і фармації.

4-6 квітня 2018 в м. Чернівці відбувся V Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених BIMCO 2018, у роботі якого взяли участь представники медичних та фармацевтичних навчальних закладів і лікувальних установ України та зарубіжжя.

До роботи конгресу долучилась і ОМНІ-мережа – на кафедрі педіатрії та медичної генетики відбувся майстер-клас за наступною програмою:

  1. Розрахунок ризику при моногенній патології.
  2. «Дизморфологія на практиці» – презентація Голови правління Міжнародного благодійного фонду «ОМНІ-мережа для дітей», професора В. Вертелецького.
  3. Синдром Прадера-Віллі: медико-генетичне консультування.

Учасники прийняли активну участь у виконанні завдань в ході проведення майстер-класу.

Ірина Ластівка (лікар-генетик, кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії та медичної генетики Буковинського державного медичного університету) транслює онлайн-презентацію проф. В. Вертелецького учасникам майстер-класу
Учасники майстер-класу
Отримання сертифікатів
Оновлено: 27/04/2018 — 13:46