Участь в 46-й щорічній зустрічі Європейського тератологічного співтовариства

Участь ОМНІ-мережі в щорічних зустрічах Європейського тератологічного товариства вже стала традиційною.  Так, у 2017 році в Будапешті були представлені наші проекти.

У вересні 2018 щорічна зустріч відбулась у Берліні. ОМНІ-мережа (представником була Еріка Пацкун, лікар-генетик, кафедра неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету) прийняла участь у постерній сесії, представивши постер “Incorporated Levels of Cesium-137 in Pregnant Women and Prevalence Rates of Neural Tube Defects and Microcephaly”, створений на основі статті “Chornobyl, Radiation, Neural Tube Defects, and Microcephaly” проф. Володимира Вертелецького з співавторами, опублікованої в «Європейському журналі з медичної генетики» (European Journal of Medical Genetics).

Крім постера, ОМНІ-мережа нагадала про свої пріоритетні проекти “УТІС (Українська тератологічна інформаційна система)” та навчальну платформу дизморфології “Clinical Eye Openers” роздатковими матеріалами та при спілкуванні з учасниками зустрічі.

Е. Пацкун представляє постер ОМНІ-мережі

Оновлено: 12/10/2018 — 14:29