Участь в 45-й щорічній зустрічі ICBDSR

Протягом 30 вересня – 4 жовтня 2018 року в Празі (Чеська Республіка) проходила 45-а щорічна зустріч Міжнародної палати з моніторингу та дослідження вроджених вад розвитку (International Clearinghouse for Birth Defects Surveillance and Research, ICBDSR).

ОМНІ-мережа проводить популяційний моніторинг вроджених аномалій за міжнародними стандартами, є членом ICBDSR з 2000 року і з цього року щорічно подає свої дані до цієї організації. З цього року, ICBDSR розмістила свою базу даних в інтернеті і тепер стало можливим порівнювати дані про вроджені аномалії онлайн.

На зустрічі ОМНІ-мережу представляв Сергій Лапченко (інформаційний координатор і менеджер даних ОМНІ-мережі, інженер з комп’ютерного забезпечення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання, Луцьк, Україна). До уваги учасників зустрічі, ОМНІ-мережа представили постер “Radiation, Neural Tube Defects and Microcephaly”, створений на основі статті “Chornobyl, Radiation, Neural Tube Defects, and Microcephaly” проф. Володимира Вертелецького з співавторами, опублікованої в “European Journal of Medical Genetics”.

С. Лапченко представляє постер ОМНІ-мережі

С. Лапченко представляє постер ОМНІ-мережі учасникам зустрічі

Оновлено: 12/10/2018 — 14:28